O Nas

O Nas

O Firmie

Kotły CO – firma produkująca kotły z Pleszewa.

Poznaj prawdziwych specjalistów od kotłów CO.

Nieprzerwanie od 1997 roku dostarczamy nowoczesne i solidne kotły, z których zalet korzystają klienci firmowi oraz indywidualni z całej Polski.

Każdy kocioł traktujemy jako w pełni indywidualny projekt. Jego realizację poprzedzamy bowiem wykonaniem dokładnych pomiarów, wnikliwym sprawdzeniem potrzeb naszych klientów oraz doborem rozwiązań, które najlepiej wpiszą się w ich oczekiwania.

Filary naszej działalności to:

Doświadczeni specjaliści

Doświadczeni specjaliści

Nad całym procesem produkcji (od projektu, po wykonanie) czuwa sztab wysoko wykwalifikowanych fachowców. Większość z nich pracuje z nami minimum kilkanaście lat, a w związku z naszym ciągłym rozwojem – szkolimy także kolejnych profesjonalistów.

Doskonałe materiały

Doskonałe materiały

Każdy z produkowanych przez nas kotłów powstaje na bazie wyselekcjonowanych surowców i sprawdzonej technologii. Pochodzących wyłącznie od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta

Oprócz produkcji kotłów, zajmujemy się również pełną obsługą związaną z ich konfiguracją oraz montażem. Ponadto, zapewniamy dostęp do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.